G2 DRUKARNIA

Życie kręci się wokół tego, co widoczne dla ludzkiego oka. Naszą uwagę przyciągają obrazy, żywe kolory, ciekawe kształty i połączenia. Właśnie oddziaływanie na zmysł wzroku oraz tworzenie reklamy wizualnej najczęściej wykorzystują specjaliści od marketingu czy przedsiębiorcy, którym zależy na promowaniu swojej marki. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane materiały reklamowe potrafią przede wszystkim przyciągnąć uwagę potencjalnej grupy zainteresowanych klientów, a od tego już tylko krok od doprowadzenia do transakcji, sprzedania swojego produktu lub usługi. Żeby reklamowe materiały poligraficzne były skuteczne, za ich projektem i wykonaniem musi stać zespół specjalistów, jak ma to miejsce w G2 Drukarni.

Firma G2 zajmuje się między innymi profesjonalnymi usługami drukarskimi, opartymi na ścisłej współpracy ze studiem graficznym. Połączenie ekspertów z dziedziny grafiki i druku zapewnia klientom kompleksową obsługę, zgodną z najwyższymi standardami jakości. Obsługa G2 Drukarni zakłada, że klient nie musi posiadać zaawansowanej wiedzy specjalistycznej, dotyczącej procesu druku – wystarczy, że przedstawi fachowcom swoje oczekiwania względem finalnego produktu, a oni zajmą się resztą. Nad każdym etapie realizacji zamówienia czuwają pracownicy G2 Drukarni: graficy, technicy i weryfikatorzy, którzy działają zgodnie z założeniem, że ostatecznie najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Produkcja dobrych materiałów poligraficznych zaczyna się od przemyślanego projektu, który musi być wykonany zgodnie z określonymi standardami drukarskimi. Sam proces druku odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego działu produkcyjnego, który zajmuje się obsługą nowoczesnych maszyn offsetowych, które zapewniają najlepszą jakość materiałów poligraficznych. Drukarnia G2 dba także o to, aby realizowany projekt był spójny z wizerunkiem firmy, wykonany w sposób profesjonalny i w długofalowej perspektywie wspomagał rozwój biznesowy klienta. Stąd możliwość skorzystania z usług studia graficznego G2, które na życzenie stworzy projekt dowolnego materiału reklamowego.

G2 Drukarnia  swoim klientom oferuje sprawdzone produkty, dostosowane do ich potrzeb i możliwości. W stałej ofercie firmy można znaleźć między innymi: wizytówki, ulotki, plakaty, papiery firmowe, notesy, teczki ofertowe, długopisy, katalogi szyte i klejone, banery oczkowane, koszulki z nadrukiem czy kalendarze. Tego typu materiały są niezbędne dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa – od małej firmy po wielką korporację. Spotkanie z klientem biznesowym powinno zakończyć się wymianą wizytówek, ulotki to podstawowe źródło informacji o usługach i produktach firm, a plakaty pomagają wzmacniać identyfikację wizualną każdej działalności. Niemal wszystkie materiały poligraficzne można dostosować do osobistych preferencji klienta nie tylko pod względem graficznym, ale także technicznym. G2 Drukarnia oferuje różne warianty produktów, zróżnicowane na poziomie wymiarów, gramatury papieru czy kolorystyki.

Obsługa klientów opiera się na kilkuletnim doświadczeniu pracowników, którzy potrafią fachowo doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie. W ofercie  G2 Drukarni znajdują się produkty, które na przestrzeni lat zostały zweryfikowane jako sprawdzone i wysokiej jakości. W celu uzyskania informacji, konsultacji lub doradztwa wystarczy skontaktować się drogą mailową lub telefoniczną z obsługą internetowej G2 Drukarni, a następnie wspólnie ustalić szczegóły współpracy. Dostawa materiałów poligraficznych przez kuriera jest zawsze darmowa, podobnie jak doradztwo w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z projektem.  

Indywidualny projekt, wydruk wysokiej jakości i konkurencyjne ceny: G2 Drukarnia

Polecane
portale i usługi

Dodaj numer
i pomóż innym użytkownikom

Newsletter
Ciekawe ogłoszenia oraz
oferty z portali partnerskich

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!