Hotel Nad Parsętą

Hotel Nad Parsętą

Wypoczynek nad polskim morzem z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Na wybrzeżu można spotkać nie tylko turystów z Polski, ale także z zagranicy. Wystarczy spojrzeć na malownicze krajobrazy, piękne plaże i niecodzienne atrakcje, jakie do zaoferowania mają nadmorskie miejscowości, aby w pełni zrozumieć ten fenomen. Planując wakacje nad Bałtykiem najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego miejsca pobytu, który zapewni pełen komfort i wygodę w trakcje wyjazdu. Doskonałym przykładem takiego obiektu jest kołobrzeski Hotel Nad Parsętą.

Jest to hotel, który od lat cieszy się uznaniem wśród kuracjuszy z kraju oraz turystów zagranicznych, głównie z uwagi na wysoką jakość oferowanych usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wieloletnie doświadczenie pracowników tego hotelu w Kołobrzegu przekłada się na zadowolenie każdego gościa – od momentu przestąpienia progów obiektu, aż do momentu wyjazdu, a czas spędzony w tym miejscu stanowi miłe wspomnienia, które zachęcają do powrotu.

Nad Parsętą to wyjątkowy hotel w Kołobrzegu, który może się pochwalić doskonałą lokalizacją. Budynek, jak sama nazw wskazuje, jest usytuowany tuż nad brzegiem Parsęty i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej starówki. Dzięki temu turyści przebywający w tym kołobrzeskim hotelu mogą w pełni wypocząć, nie przejmując się hałasami i gwarem charakterystycznym dla pensjonatów położonych tuż przy morzu. Dla wygody gości, Hotel Nad Parsętą dysponuje specjalnym busem, który dowozi kuracjuszy do nadmorskiej strefy Kołobrzegu.

Niezwykła lokalizacja obiektu pozwala gościom cieszyć się niezapomnianym widokiem na rzekę Parsętę, a także panoramę miasta. Bajeczny krajobraz Kołobrzegu jest także widoczny z hotelowej restauracji, dzięki czemu w trakcie spożywania zdrowych i smacznych posiłków serwowanych przez naszych szefów kuchni, goście mogą w pełni docenić uroki tej nadmorskiej miejscowości.   

Hotel w Kołobrzegu Nad Parsętą nie zapomina też o atrakcyjnych ofertach dla klientów. Obiekt regularnie przygotowuje specjalne oferty – między innymi pakiety kuracyjne, romantyczny pobyt dla par czy krótki weekendowy wyjazd. W hotelu można także skorzystać z rozbudowanej oferty zabiegów leczniczych, na przykład z zakresu magnetoterapii, balneoterapii, światłolecznictwa czy krioterapii. Dla pełni relaksu warto też wybrać się do hotelowej strefy SPA, siłowni czy sauny.

Żeby w pełni umilić gościom pobyt w hotelu w Kołobrzegu, na terenie całego obiektu Nad Parsętą dostępny jest bezpłatny Internet, a w każdym pokoju standardowo znajdują się między innymi: lodówka, telewizor i telefon. W ofercie hotelu znajdują się też wygodne apartamenty oraz luksusowe apartamenty VIP.

Komfortowy hotel w Kołobrzegu: nadparseta.pl

Aparthotel Nad Parsętą

ul. Szpitalna 7

78-100 Kołobrzeg

Tel. tel. +48 94 35 234 50

Polecane
portale i usługi

Dodaj numer
i pomóż innym użytkownikom

Newsletter
Ciekawe ogłoszenia oraz
oferty z portali partnerskich

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!