Regulamin

 

Polityka Cookies

Portal kogo-to-numer.pl korzysta z plików Cookies w celach statystycznych oraz analitycznych poprzez usługę Google Analytics. Decydując się na korzystanie z portalu kogo-to-numer.pl użytkownik zgadza się na śledzenie oraz analizę zachować podczas użytkowania wyżej wymienionego portalu.

 

Polityka portalu

Portal kogo-to-numer.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników, w tym treści komentarzy. Zabrania się używania wulgaryzmów, nawoływania do agresji, rasizmu oraz wszelkich agresji między kulturowych.

Portal kogo-to-numer.pl nie weryfikuje poprawności dodawanych numerów telefonicznych. Portal kogo-to-numer.pl nie odpowiada za umieszczanie na portalu prywatnych numerów telefonicznych.

Jeśli użytkownik chce, aby jego numer telefoniczny został usunięty z portalu, należy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Kontakt.

Administrator portalu, przekaże wszelkie dane odpowiednim służbom, w przypadku naruszenia prawa przez użytkownika portalu, na żądanie danego organu ścigania lub władzy.

Polecane
portale i usługi

Dodaj numer
i pomóż innym użytkownikom

Newsletter
Ciekawe ogłoszenia oraz
oferty z portali partnerskich

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!